Projekt Nencki Open Lab Academy of Neuroscience

W ramach projektu organizowanego przez Nencki Open Lab Academy of Neurosciences i Studenckie Koła Neurobiologii i Neuroinformatyki UW, możliwy jest udział w wykładach, warsztatach i szkoleniach dla osób na wszystkich szczeblach edukacji uniwersyteckiej. Wykłady obejmują zagadnienia od ewolucji układu nerwowego, poprzez mechanizmy działania mózgu aż po metody stosowane w badaniach. Wykłady będą odbywać się w czwartki o 16:15 na FUWie; będą też transmitowane online. Udział w wykładach jest bezpłatny.

Tematyka weekendowych warsztatów obejmuje metody badania behawioru i analizy danych behawioralnych, podstawy elektrofizjologii, ewolucji układu nerwowego i zachowań (na przykładzie budowanych na zajęciach robotów), wykorzystanie elektroniki i Arduino w badaniach neurobiologicznych – i innych! Na warsztaty obowiązuje płatna rejestracja (można ubiegać sie o zwolinienie z opłaty)

Formularz rejestracyjny i więcej informacji: https://nenckiopenlab.org/academy/