Rejestracja na zajęcia MIM

„Szanowni Państwo,

tak jak w minionym semestrze, studenci MISMaP o kierunkach podstawowych innych niż matematyka i informatyka uzyskują dostęp do rejestracji na przedmioty oferowane przez WMIM w ramach rejestracji dodatkowej (bezpośrednia rejestracja do grup, czyli tzw. BRDG). Jej dwie kolejne tury będą trwały od 21 do 27 lutego i od 7 do 21 marca. Szczegóły kalendarza rejestracji znajdą Państwo jak zawsze w USOSweb, na karcie „Aktualności”:

https://usosweb.mimuw.edu.pl/kontroler.php?_action=news/default

Jeżeli nie uda się Państwu w żadnej z tur rejestracji zapisać na wymarzony przedmiot, ale

  • bardzo Państwu zależy,

  • mają Państwo istotne argumenty za tym, że właśnie na ten konkretny przedmiot powinni Państwo chodzić,

  • prowadząca/y przedmiot zgadza się Państwa przyjąć ponad limit

(i zachodzi koniunkcja, nie alternatywa powyższych warunków),

to mogą Państwo pomiędzy 21 a 25 marca przesłać prośbę/podanie o dorejestrowanie na adres rejestracje@mimuw.edu.pl

dołączając zgodę prowadzącego. Uwaga: nie obiecuję zgody na wszystkie takie prośby, nawet w przypadku, gdy prowadząca/y się zgadza.

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Studiów z przedmiotów semestru letniego mogą się Państwo wyrejestrowywać nie później niż w ciągu pierwszych 3 tygodni zajęć. Między innymi dlatego ostatnia tura BRDG trwa do 21 marca – aby mogli Państwo wykorzystać ją do samodzielnego wyrejestrowania się.

Ponadto każdy z Państwa raz na poziom studiów (tzn. raz na etapie licencjackim, raz na magisterskim) może bez konsekwencji finansowych zrezygnować z zaliczania przedmiotu, w terminie wskazanym przez Rektora w kalendarzu akademickim – można to zrobić przez USOSweb. W semestrze letnim terminem tym jest 3 czerwca 2022 r.”