Miejsce w Domu Studenta na rok 2019/2020

5 czerwca br. została uruchomiona tura składania wniosków o miejsce w domu studenta w USOSweb na rok akademicki 2019/2020. Wszystkie terminy związane z ubieganiem się o miejsce w domu studenta określa  Komunikat, który zamieszczony jest na stronie Biura Spraw Studenckich w zakładce domy studenta.

Komisje stypendialne w jednostkach przyjmują wnioski o przyznanie miejsca w domu studenta, weryfikują je i zatwierdzają. Miejsca w domach studenta przyznaje Sekcja Socjalna Biura Spraw Studenckich.

Wszyscy studenci, którzy chcą ubiegać się o miejsce w domu studenta, również studenci przyjęci na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2019/2020, będą zobowiązani do wypełnienia w USOSweb wniosku o miejsce w domu studenta, wydrukowania go, podpisania i złożenia w komisji stypendialnej jednostki.

Na stronie internetowej Biura Spraw Studenckich pod adresem www.bss.uw.edu.pl w zakładce Sekcja Socjalna znajdują się informacje dla studentów dotyczące zasad przyznawania miejsc w akademikach UW na rok 2019/2020.