Dzień Odkrywców Kampusu Ochota 2022

Grunt to nauka! – to hasło tegorocznego spotkania w ramach Dnia Odkrywców Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego.

Odwiedzający mogą wysłuchać wykładów i dołączyć do warsztatów poświęconych zagadnieniom z matematyki, chemii, fizyki, geologii i bioinformatyki.

Zapraszamy do holu głównego Wydziału Fizyki  do stanowiska informacyjnego wydziałów i jednostek centralnych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie będzie można spotkać się z dziekanami, pracownikami, studentami i porozmawiać o studiowaniu na Kampusie Ochota UW.

Szczegółowy program, linki do spotkań i aktualności znajdują się na stronach wydarzenia DOKO.

Organizatorzy DOKO 2022 to Wydziały: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki; Laboratoria: Centrum Nowych Technologii, Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów (cyklotron), a także Kolegium MISMaP, Biuro Promocji, Biuro Rekrutacji, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego.